7.SANAT DERNEĞİ

Hakkımızda

Hakkımızda

Haziran 2012 tarihinde kurulan Karşıyaka fotoğrafçılık kursları kategorisinde yer alan 7.Sanat Derneği her yaştan sanatseverin bir araya gelerek beraber faaliyette bulunabilecekleri bir ortam sunmaktadır.  Amacı ise, fotoğrafçılık kursları ve sinema sanatları başta olmak üzere bütün sanat dallarının öğrenilmesi, yaygınlaşması ve gelişmesini sağlamaktır. Film atölyesi, film okuma atölyesi, senaryo yazarlığı atölyesi vb. alanlar da kurs eğitimleri vermektedir. Fotoğrafçılık kursu ders içeriğinde ise;

  • Fotoğrafın tarihsel gelişimi, camera obscura, fotoğraf makinelerinin temel elemanları.
  • ISO, ışık bilgisi, yüzeyin ışığa duyarlılığı.
  • Diyafram, alan derinliği, diyafram alan derinliği ilişkisi
  • Fotoğrafta görsel ögelerin yerleşimi, altın oran, denge, ritm ve şemalar, ilgi merkezi, perspektif gibi konular yer almaktadır.

Fotoğrafçılık dersleri sanatçılar ve akademisyenler tarafından verilerek, uygulamalı ve kuramsal yürütülür. Fotoğrafçılık eğitimi sizlere, gözlemlenebilen gerçekliğin kaydedilmesi, yorumlanması ve anlatılması vb. fırsatları sunar. Karşıyaka fotoğrafçılık kursu arasından seçim yaparken 7.Sanat Derneğini de düşünebilirsiniz.

Kadıköy fotoğrafçılık kursu Değişim Sanat Akademisi kursiyerlerinin hayallerindeki tasarımları gerekli teknik ve pratik beceri ve bilgilerini geliştirerek gerçeğe dönüştürmelerini sağlamaktadır.

 

Bu kursa bakanlar bu Fotoğrafcilik Kurslarınıda İnceledi

 

İletişim

İletişim

Konum

7.SANAT DERNEĞİ
Yol Tarifi Al

İletişim

7.SANAT DERNEĞİ
  • Tarafından Fotoğrafçılık Kursları
  • E-mail: cms@webhome.com.tr

Etkinlikler

7.SANAT DERNEĞİ
ETKİNLİK Bulunamadı

Puanlama

7.SANAT DERNEĞİ

Toplam YORUMLAR

0

0 Toplam
Eğitim ve eğitmen hakkında kursiyer yorum tavsiye ve şikayetleri. Türkiyenin en iyi fotoğrafcilik kursları ve fotoğrafcilik eğitmenleri sizin oylarınızla belirleniyor.
EĞİTİM KALİTESİ
0.0%
EĞİTMEN KADROSU
0.0%
UYGUN FİYAT VE ÖDEME KOLAYLIĞI
0.0%
SOSYAL ORTAM VE AKTİVİTELER
0.0%
KİŞİYE ÖZEL DERS PROGRAMI
0.0%
ULAŞIM KOLAYLIĞI
0.0%