Anadolu Güzel Sanatlar Merkezi

Hakkımızda

Hakkımızda

Seyhan fotoğrafçılık kursu Anadolu Güzel Sanatlar Merkezi, fotoğraf severlere fotoğrafçılık eğitimi vermek ve yollarını aydınlatmak için kurulmuştur. Ebru, heykel ve hat gibi alanlarda da sanat eğitimi veren fotoğrafçılık kursu;

  • Temel Fotoğraf Eğitimi,
  • İleri Fotoğraf Eğitimi,
  • DSLR Makine Kullanma Eğitimi,
  • Uygulamalı Çekim Gezisi şeklinde kurs takvimini oluşturmaktadır.

Anadolu Güzel Sanatlar Merkezinde verilen fotoğraf eğitiminin atölye süresi 8 haftadır. İlk 4 haftada temel Fotoğrafçılık (fotoğrafçılığın tarihçesi, fotoğraf makinelerinin türleri, objektifler, çekim teknikleri vb.) dersleri verilmektedir. Son 4 haftada da uygulama yapılmaktadır. Her bir ders 2 saat sürmektedir (Toplam 16 saat).

8 haftalık eğitim dönemini bitiren kursiyerler istedikleri takdirde ileri düzeyde fotoğrafçılık derslerine devam edebilirler.Adana Seyhan fotoğrafçılık kursu olarak bu alanda kişi ve kuruluşlara fotoğraf eğitimi verme hedefi ile hizmet vermeye devam eden merkeze ulaşmak için iletişim numaralarından yararlanabilirsiniz.

Kadıköy fotoğrafçılık kursu Değişim Sanat Akademisi kursiyerlerinin hayallerindeki tasarımları gerekli teknik ve pratik beceri ve bilgilerini geliştirerek gerçeğe dönüştürmelerini sağlamaktadır.

 

Bu kursa bakanlar bu Fotoğrafcilik Kurslarınıda İnceledi

 

İletişim

İletişim

Konum

Anadolu Güzel Sanatlar Merkezi
Yol Tarifi Al

İletişim

Anadolu Güzel Sanatlar Merkezi
  • Tarafından Fotoğrafçılık Kursları
  • E-mail: cms@webhome.com.tr

Etkinlikler

Anadolu Güzel Sanatlar Merkezi
ETKİNLİK Bulunamadı

Puanlama

Anadolu Güzel Sanatlar Merkezi

Toplam YORUMLAR

0

0 Toplam
Eğitim ve eğitmen hakkında kursiyer yorum tavsiye ve şikayetleri. Türkiyenin en iyi fotoğrafcilik kursları ve fotoğrafcilik eğitmenleri sizin oylarınızla belirleniyor.
EĞİTİM KALİTESİ
0.0%
EĞİTMEN KADROSU
0.0%
UYGUN FİYAT VE ÖDEME KOLAYLIĞI
0.0%
SOSYAL ORTAM VE AKTİVİTELER
0.0%
KİŞİYE ÖZEL DERS PROGRAMI
0.0%
ULAŞIM KOLAYLIĞI
0.0%