ERTURGUT SANAT MERKEZİ

Hakkımızda

Hakkımızda

Erturgut Sanat Merkezi fotoğrafçılık kursu sanatın pek çok farklı dalında eğitim vermek üzere 2007 yılında Murat Erturgut tarafından bireylerin yeteneklerini geliştirmek adına İzmir’de kurulmuştur. Müzik eğitiminin yanı sıra fotoğrafçılık dersi resim, yazarlık, tiyatro ve daha pek çok dalda hizmet vermektedir. Erturgut Sanat Merkezi’nin fotoğrafçılık eğitimi içeriğinde;

  • Fotoğrafın tarihi
  • Fotoğrafın ve fotoğrafçılığın mantığı
  • Enstantene
  • Diyafram
  • Fotoğraf makinesi çeşitleri vb. konular yer almaktadır.

Ayrıca gitar, keman, piyano, çello, bağlama, yan flüt, bateri, trompet, ud kursları ile diksiyon, yaratıcı drama, dans, resim kursları verilmektedir.

Fotoğrafçılık dersleri kişiye özel ve gruplar halinde olarak verilebilir. Açıldığı günden beri Karşıyaka fotoğrafçılık kursları arasında tercih edilen Sanat Merkezlerinden biri olan “Erturgut Sanat Merkezi” bugüne kadar yüzlerce öğrenci yetiştirmiştir. Karşıyaka fotoğrafçılık kursu Erturgut sanat merkezini sizler de tercih edebilirsiniz.

Kadıköy fotoğrafçılık kursu Değişim Sanat Akademisi kursiyerlerinin hayallerindeki tasarımları gerekli teknik ve pratik beceri ve bilgilerini geliştirerek gerçeğe dönüştürmelerini sağlamaktadır.

 

Bu kursa bakanlar bu Fotoğrafcilik Kurslarınıda İnceledi

 

İletişim

İletişim

Konum

ERTURGUT SANAT MERKEZİ
Yol Tarifi Al

İletişim

ERTURGUT SANAT MERKEZİ
  • Tarafından Fotoğrafçılık Kursları
  • E-mail: cms@webhome.com.tr

Etkinlikler

ERTURGUT SANAT MERKEZİ
ETKİNLİK Bulunamadı

Puanlama

ERTURGUT SANAT MERKEZİ

Toplam YORUMLAR

0

0 Toplam
Eğitim ve eğitmen hakkında kursiyer yorum tavsiye ve şikayetleri. Türkiyenin en iyi fotoğrafcilik kursları ve fotoğrafcilik eğitmenleri sizin oylarınızla belirleniyor.
EĞİTİM KALİTESİ
0.0%
EĞİTMEN KADROSU
0.0%
UYGUN FİYAT VE ÖDEME KOLAYLIĞI
0.0%
SOSYAL ORTAM VE AKTİVİTELER
0.0%
KİŞİYE ÖZEL DERS PROGRAMI
0.0%
ULAŞIM KOLAYLIĞI
0.0%