Eskişehir Fotoğraf Atölyesi – EFA

Hakkımızda

Hakkımızda

Kıraathane fotoğrafçılık kursu Eskişehir Fotoğraf Atölyesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Doğa Fotoğrafçılığı Kulübü DOFOK bünyesinde 4 yıldır yüzlerce kişiye fotoğrafçılık eğitimi vermiş ve etkinlikler düzenlemiş bu ekip, yanlarına yeni fotoğraf meraklılarını da alarak bu aktif fotoğraf atölyesini oluşturmuştur. Farklı fotoğrafçılık dersleri ve gezileri ile uygulamalı eğitimler de vermektedir.

Atölyenin amacı fotoğraf alanında kendini geliştirmek isteyen fotoğrafseverlere yönelik fotoğraf atölyeleri, fotoğraf gezileri, gösteriler ve etkinlikler düzenleyerek bireylerin fotoğraf konusundaki bilgi ve becerilerini geliştirmelerini sağlamaktır.

  • Temel Fotoğrafçılık Atölyesi
  • İleri fotoğrafçılık Atölyesi
  • Photoshop Teknikleri ve Dijital Fotoğraf İşleme Atölyesi vb. eğitimler verilmektedir.

Eskişehir’ de Kıraathane fotoğrafçılık kursu EFA olarak öğrencilerin bu alandaki ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Fotoğraf eğitimi almak ve kursla iletişime geçmek için sayfamızdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Kadıköy fotoğrafçılık kursu Değişim Sanat Akademisi kursiyerlerinin hayallerindeki tasarımları gerekli teknik ve pratik beceri ve bilgilerini geliştirerek gerçeğe dönüştürmelerini sağlamaktadır.

 

 

Bu kursa bakanlar bu Fotoğrafcilik Kurslarınıda İnceledi

 

İletişim

İletişim

Konum

Eskişehir Fotoğraf Atölyesi – EFA
Yol Tarifi Al

İletişim

Eskişehir Fotoğraf Atölyesi – EFA
  • Tarafından Fotoğrafçılık Kursları
  • E-mail: cms@webhome.com.tr

Etkinlikler

Eskişehir Fotoğraf Atölyesi – EFA
ETKİNLİK Bulunamadı

Puanlama

Eskişehir Fotoğraf Atölyesi – EFA

Toplam YORUMLAR

0

0 Toplam
Eğitim ve eğitmen hakkında kursiyer yorum tavsiye ve şikayetleri. Türkiyenin en iyi fotoğrafcilik kursları ve fotoğrafcilik eğitmenleri sizin oylarınızla belirleniyor.
EĞİTİM KALİTESİ
0.0%
EĞİTMEN KADROSU
0.0%
UYGUN FİYAT VE ÖDEME KOLAYLIĞI
0.0%
SOSYAL ORTAM VE AKTİVİTELER
0.0%
KİŞİYE ÖZEL DERS PROGRAMI
0.0%
ULAŞIM KOLAYLIĞI
0.0%