Eskişehir Sanat Derneği

Hakkımızda

Hakkımızda

Tepebaşı fotoğrafçılık kursu Eskişehir Sanat Derneği 6 Şubat 2002 tarihinde Necmettin Koç’un kurucu başkanlığında Şehabeddin Tosuner, Rahmi Emeç, Atilla Yakşi, Necmi Selamet, Kemal Yıldırım, Ali İhsan Yıldız, İbrahim Gürgen, Sertaç Ürer, Özgür Özkan, Erol Büyükmeriç’in kurucu üyelikleriyle kurulmuştur

Yerel, Ulusal ve Anaokulundan Üniversite Öğrencilerine kadar öğrenci etkinlikleri, Kurs, atölye çalışmaları, müze gezme gibi eğitim çalışmaları, konuk sanatçı ve sanat insanlarıyla söyleşiler, Dergi-Kitap yayınları, Kültürel-Sanatsal geziler düzenlemektedir. Farklı fotoğrafçılık dersleri ve gezileri ile uygulamalı eğitimler de vermektedir.

Kurs ve Atölye çalışmaları resim, fotoğraf, şiir, öykü, tiyatro alanlarında yapılmaktadır. Eskişehir’ de Tepebaşı fotoğrafçılık eğitimi olarak öğrencilerin bu alandaki ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Kursla iletişime geçmek için sayfamızdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Kadıköy fotoğrafçılık kursu Değişim Sanat Akademisi kursiyerlerinin hayallerindeki tasarımları gerekli teknik ve pratik beceri ve bilgilerini geliştirerek gerçeğe dönüştürmelerini sağlamaktadır.

 

Bu kursa bakanlar bu Fotoğrafcilik Kurslarınıda İnceledi

 

İletişim

İletişim

Puanlama

Eskişehir Sanat Derneği

Toplam YORUMLAR

0

0 Toplam
Eğitim ve eğitmen hakkında kursiyer yorum tavsiye ve şikayetleri. Türkiyenin en iyi fotoğrafcilik kursları ve fotoğrafcilik eğitmenleri sizin oylarınızla belirleniyor.
EĞİTİM KALİTESİ
0.0%
EĞİTMEN KADROSU
0.0%
UYGUN FİYAT VE ÖDEME KOLAYLIĞI
0.0%
SOSYAL ORTAM VE AKTİVİTELER
0.0%
KİŞİYE ÖZEL DERS PROGRAMI
0.0%
ULAŞIM KOLAYLIĞI
0.0%