FOTOĞRAFÇILIK EĞİTİMİ

Hakkımızda

Hakkımızda

Kızılay fotoğrafçılık kursu Fotoğrafçılık Eğitimi 2003 yılından günümüze dek profesyonel fotoğraf çekimi ve fotoğrafçılık eğitimi hizmeti vermektedir. Sadece Fotoğrafçılık kursu rolünde oynamamakta ve fotoğraf çekimi konusunda; kurumsal reklam ve tanıtım çekimleri, ürün çekimleri, katalog çekimleri, yiyecek içecek çekimleri, moda çekimleri ve özel çekimler yapmaktadır. Fotoğrafçılık eğitimin de verilen kurslar;

  • Fotoğrafçılık Kursu
  • Photoshop Kursu
  • Fotoğraf Makineleri

Fotoğrafçılık dersleri kategorilerinde ise; doğa, sokak, gece, düğün ve doğum fotoğrafçılığı gibi eğitimler bulunur. Kızılay fotoğrafçılık kursları dâhilinde olan eğitim merkezi, ayrıca Ankara Kadın Sağlığı Derneği bünyesinde kurulan fotoğraf kulübünde Fotoğrafçılık dersi ve Photoshop Eğitimleri verecektir.

Kadıköy fotoğrafçılık kursu Değişim Sanat Akademisi kursiyerlerinin hayallerindeki tasarımları gerekli teknik ve pratik beceri ve bilgilerini geliştirerek gerçeğe dönüştürmelerini sağlamaktadır.

 

Bu kursa bakanlar bu Fotoğrafcilik Kurslarınıda İnceledi

 

İletişim

İletişim

Konum

FOTOĞRAFÇILIK EĞİTİMİ
Yol Tarifi Al

İletişim

FOTOĞRAFÇILIK EĞİTİMİ
  • Tarafından Fotoğrafçılık Kursları
  • E-mail: cms@webhome.com.tr

Etkinlikler

FOTOĞRAFÇILIK EĞİTİMİ
ETKİNLİK Bulunamadı

Puanlama

FOTOĞRAFÇILIK EĞİTİMİ

Toplam YORUMLAR

0

0 Toplam
Eğitim ve eğitmen hakkında kursiyer yorum tavsiye ve şikayetleri. Türkiyenin en iyi fotoğrafcilik kursları ve fotoğrafcilik eğitmenleri sizin oylarınızla belirleniyor.
EĞİTİM KALİTESİ
0.0%
EĞİTMEN KADROSU
0.0%
UYGUN FİYAT VE ÖDEME KOLAYLIĞI
0.0%
SOSYAL ORTAM VE AKTİVİTELER
0.0%
KİŞİYE ÖZEL DERS PROGRAMI
0.0%
ULAŞIM KOLAYLIĞI
0.0%