FOTOGRAFİNE

Hakkımızda

Hakkımızda

Kadıköy fotoğrafçılık kursu Fotografine; bireysel ve kurumsal fotoğraf eğitimleriyle, fotoğrafın her seviyesindeki katılımcıları, geniş bir yelpazede, fotoğrafçılık dersleri vermektedir. Fotoğrafçılık dersi ve eğitimlerine İstanbul Anadolu yakası Kadıköy’de ilk başlatan kurumun kurucu ortağı tarafından kurularak Kadıköy fotoğrafçılık kursları arasında yer almıştır.

Fotoğraf eğitimi içerikleri ise; temel fotoğraf eğitimi ile başlayıp, ileri fotoğraf ve uygulamalı photoshop atölyeleriyle devam etmektedir. Fotografine çekim merkezi, dış mekan, endüstri, hava, otel, organizasyon, nişan ve düğün alanlarında da hizmet vermektedir. Fotoğrafçılık kursu FOTOGRAFİNE eğitimlerinden yararlanmak için iletişim numaralarını kullanabilirsiniz.

Kadıköy fotoğrafçılık kursu Değişim Sanat Akademisi kursiyerlerinin hayallerindeki tasarımları gerekli teknik ve pratik beceri ve bilgilerini geliştirerek gerçeğe dönüştürmelerini sağlamaktadır.

 

Bu kursa bakanlar bu Fotoğrafcilik Kurslarınıda İnceledi

 

İletişim

İletişim

Konum

FOTOGRAFİNE
Yol Tarifi Al

İletişim

FOTOGRAFİNE
  • Tarafından Fotoğrafçılık Kursları
  • E-mail: cms@webhome.com.tr

Etkinlikler

FOTOGRAFİNE
ETKİNLİK Bulunamadı

Puanlama

FOTOGRAFİNE

Toplam YORUMLAR

0

0 Toplam
Eğitim ve eğitmen hakkında kursiyer yorum tavsiye ve şikayetleri. Türkiyenin en iyi fotoğrafcilik kursları ve fotoğrafcilik eğitmenleri sizin oylarınızla belirleniyor.
EĞİTİM KALİTESİ
0.0%
EĞİTMEN KADROSU
0.0%
UYGUN FİYAT VE ÖDEME KOLAYLIĞI
0.0%
SOSYAL ORTAM VE AKTİVİTELER
0.0%
KİŞİYE ÖZEL DERS PROGRAMI
0.0%
ULAŞIM KOLAYLIĞI
0.0%